استاد جلسه: کمک راهنمای محترم همسفر خانم نسیمآوای کنگره


مشارکت اسیستانت محترم و دیگر اعضا


  اعلام آمادگی جذب رهجو توسط کمک راهنمایانی که جدیدا تشکیل لژیون دارند.


قراِئت پیام مرزبانی شعبه، پیام مرزبانی پارک،نشریات وپیام امتحانات انلاین


معرفی مرزبان جدید پارک همسفر خانم فاطمه


تقدیر از کمک راهنمای محترم سرکار خانم فاطمه ولیخانیانتخابات نگهبان جلسه


تجلیل از کمک راهنمای محترم سرکارخانم محبوبه 
سلام دوستان محبوبه هستم یک همسفر

درحقیقت من برای تجلیل به مرزبانان گفتم چرا باید از من تجلیل بشود؟ و چون جناب مهندس فرمودند: این تجلیل برای همه ی کمک راهنمایان اجرا می شود و من جهت فرمانبرداری پذیرفتم ولی من خودم را در خور این برنامه و صحبت های خوبی که شما شایسته ی خودتان بود و زدید را نمی بینم. از همه ی شما ممنونم .

من در سال ۸۸ وارد کنگره شدم و باحال و روز خیلی خراب وارد کنگره شدم و در آن زمان یکی از افراد اندک شمار در کنگره بودم. در آن  زمان‌ من با عصا به کنگره می آمدم وعصا را زیر چادرم می گرفتم و هر لحظه امکان داشت که من روی زمین بخورم و وضعیت من بسیار بد بود و اصلاً تعادل جسمی نداشتم .  اگر کسی بامن حتی سلام و احوال پرسی می کرد تعادلم به هم می ریخت و خیلی وضعیت بدی داشتم .

خدا را شکر با مجموعه ی بزرگ کنگره و با کمک های جناب آقای مهندس من توانستم راهم را پیدا کنم. خداوند را خیلی از این بابت شاکر هستم و این مراسم هم به دلیل این بود که من فقط فرمانبرداری کرده باشم .

سال ۹۰ بود که  مسافرم  به رهایی رسید. ولی رهایی من خیلی طول کشید،  و من همیشه این را می گویم که رهایی ما همسفرها خیلی سخت تر از مسافرها است.

همیشه دوست داشتم که کمک راهنما بشوم، ولی این را هم  می گفتم که اگر نشود ایراد ندارد و خداراشکر در کنگره این همه جوان فعال هستند و در ادامه خداراشکر که این توفیق نصیبم شد که در خدمت عزیزان باشم ،امیدوارم که کمک راهنمایی روزی همه ی شما بشود.

 کمک راهنمایی همان بند عشقی است که بین بنده و خداوند ایجاد می شود  .چند وقت پیش من خدمت جناب آقای مهندس رفتم  به دلیل اینکه چند مدتی هست که ساکن تهران هستم. 

جناب مهندس فرمودند : می توانید در شعبه ی تهران یک لژیونی تشکیل بدهید ولی بعد متوجه شدم  که فعلاً  شرایط آن را ندارم. امیدوارم که کمک راهنمایی نصیب همه بشود ولی اگر کسی نمی تواند و شرایط آن راندارد انشاالله کنگره ای بماند که این یک توفیق بزرگ است .

من می خواهم به عزیزان و تازه واردها بگویم که خیلی امیدوار باشید، مسافر من با مصرف بسیار شدید  کراک وارد کنگره شد ولی به شکر خدا بعد از رهایی ازدواج کرد وهم اکنون بچه ی دوم او تازه به دنیا آمده است .

مشکلات همیشه وجود دارد ولی، مهم این است که ما بتوانیم خودمان را پیدا کنیم ،به گفته ی جناب آقای مهندس مشکلات قشنگی های زندگی هستند حتی اعتیاد.

من در قبل هم تدریس داشتم ولی دوره ی کمک راهنمایی حال و هوای بسیار عجیبی دارد و با اینکه برایم دل کندن از لژیون سخت است ، یک حسی دارم  و آن اینکه من از مسائل سخت و از گذرگاه های سختی عبور کردم .

زمانی که رهجوهای من مشکلی داشتند من برای آن‌ها نماز می خواندم و از خدا می خواستم مشکل آن ها را حل بشود .من در این ۱۱ سال که در کنگره بودم از مسائل بسیار سختی عبور کردم و خدا را شکر الآن راضی هستم  و فکر می کنم این راضی بودن پاداشی است که موقع تحویل لژیون  خداوند به همه ی کمک راهنماها می دهد .

در کنگره ما همه به ایمان  واقعی می رسیم چون من خودم ایمان بسیار ضعیفی داشتم ، و همیشه به تازه واردین  و سفر اولی ها می گویم ایمان خودتان را حفظ کنید چون من زمانی که وارد کنگره شدم , حالم بسیار بد بود و شرایط روحی بسیار بدی به خاطر پسرم  داشتم  ولی باز هم امیدوار بودم و خانم مرجان عزیز ،  همیشه به من می گفتند تو یک پله از مابالاتر هستی چون با امید آمدی و واقعاً خیلی امید داشتم و می گفتم حتماً راه باز می شود مگر خداوند نمی گوید" ان المع العسر یسرا ،بعد از هر سختی آسانی هست پس حتما من به آن آسانی می رسم .

کمک راهنما وقتی لژیونش راتحویل می دهد مانند مادری است که از این جهان  می رود . و دوست دارد  بچه هایش را دست یک انسان مطمئن بسپارد وخدارا شکر در کنگره آدم مطمئن زیاد است.

خدارا شکر می کنم که توانستم این  دوره را بگذرانم . زمانی که یک کمک راهنما لژیون را تحویل می دهد مثل این است که بچه هایش را بزرگ کرده و برای آن ها زحمت کشیده ، و می بیند که بچه ها موفق و سربلند هستند و این احساس آرامش به او می دهد. بسیار تشکر می کنم از راهنمای خوبم خانم نفیسه .

من دو عدد راهنما داشتم آقای حکیمی هم راهنمای من بودند و من یک سفر دارویی داشتم و در عرض یک سال ونیم  در کنگره قرص هایم را تیپر کردم . از ایشان هم بسیار تشکر می کنم . از خانم داوودی عزیزم خیلی تشکر می کنم . از جناب آقای مهندس وخانواده ی محترمشان  بسیار سپاسگزارم و از خداوند طول عمر باعزت برای ایشان خواستارم .و از همه ی اعضای کنگره بسیار ممنون هستم.تشکیل لژیون های حضوری

لژیون تازه واردین

لژیون تازه واردین


گروه مرزبانی


مرزبانان محترم و اسیستانت گرامی


لژیون خدمت گذار 


نشریات

ر

عکاس محترم;همسفر خانم فاطمه( چ)
ارسال تصاویر;همسفر خانم سمیه ل1
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری مراسم ها، دستور جلسه هفتگی، کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مریم لژیون یازدهم چهارشنبه 26 شهریور 1399 11:09 ب.ظ
خداقوت به ریزبینان کنگره عالی بود
همسفر ملیحه لژیون نوزده سلمان فارسی چهارشنبه 26 شهریور 1399 01:04 ق.ظ
سلام و خدا قوت خدمت خانم فاطمه عزیز و خانم سمیه عزیز عکس ها بسیار زیبا بودن.
همسفرمریم ل۲۴ سه شنبه 25 شهریور 1399 03:48 ب.ظ
خداقوت وسپاس خدمت عزیزان فعال خدمتگذار
همسفر فاطمه ت لژیون ۱ سه شنبه 25 شهریور 1399 02:35 ب.ظ
خدا قوت خدمت خانم فاطمه عزیز و خانم سمیه عزیز بسیار عالی انشاالله که همیشه موفق و پیروز باشید.
همسفر نفیسه لژیون یکم سه شنبه 25 شهریور 1399 02:28 ب.ظ
خدا قوت خانم فاطمه جان
تشکر از خانم سمیه عزیزم ارسال گزارشتون عالی بود
همسفر سمانه لژیون یازدهم سه شنبه 25 شهریور 1399 01:08 ب.ظ
خدا قوت به خانم سمیه و خانم فاطمه عزیز .بسیار عالی
همسفر سمیه لژیون دوم سه شنبه 25 شهریور 1399 11:52 ق.ظ
خداقوت خانم فاطمه و خانم سمیه عزیز،بسیار عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات