مشارکت همسفران با دستور جلسه کتاب ۱۴ مقاله و تجلیل از کمک راهنمای محترم همسفر خانم محبوبه


زمانی که من شعبه شیخ بهایی بودم و خانم محبوبه عزیز در شعبه سلمان بودند هر موقع ردپایی از ایشان می دیدم با تمام وجودم مقالات و مصاحبه های این عزیز را گوش می کردم.....


مشارکت همسفران:

مشارکت اسیستانت محترم همسفر خانم زهره:

خیلی خوشحال هستم که در کنار شما عزیزان حضور دارم. خانم محبوبه عزیز پیشکسوت من هستند، ایشان سال ۱۳۸۹ وارد کنگره شدند و من سال ۱۳۹۰. همیشه به یاد دارم روزهای اول که وارد کنگره شدم منتظر بودم ایشان مشارکت کنند. بسیار اهل مشارکت بودند و با تمام وجود صحبت های ایشان را گوش می کردم. زمانی که من شعبه شیخ بهایی بودم و خانم محبوبه عزیز در شعبه سلمان بودند هر موقع ردپایی از ایشان می دیدم با تمام وجودم مقالات و مصاحبه های این عزیز را گوش می کردم؛ حتی مقاله ای که دیروز از ایشان خواندم و همین ایمان قوی که نسبت به کنگره دارند. از صمیم قلب از آموزش هایی که در کنار ایشان دیدم بسیار سپاسگزارم. این پایان و آغاز جدید را تبریک عرض می کنم و انشاالله در جایگاه های بالاتر بدرخشند.


مشارکت مرزبان محترم همسفر خانم نجمه:

من هم از طرف مرزبانی موظف هستم که به خانم محبوبه عزیزم تبریک بگویم. وقتی کمک راهنماها جایگاه همسفر بودن شان متفاوت باشد رفتارها و مَنش را در آن ها می بینیم. خانم محبوبه به خاطر جایگاه مادری که در نقش همسفری داشتند واقعیتا این حس را در مقابل رهجو های ایشان به وفور می دیدیم ولی آن حس و حال کاملا به ما هم منتقل می شد، ایشان را با آرامشی که داشتند حس می کردیم. این حال خوب را به خاطر جایگاهی که داشتند بیشتر تجربه می کردیم و واقعا مثل یک مادر دلسوز برای رهجوهای خود بودند. امیدوارم که در ادامه شاهد خدمت های پُربار باشیم.


مشارکت کمک راهنمای محترم همسفر خانم عفت:

خدا را شکر که امروز در جمع شما دوستان قرار گرفتم. من در لژیون خانم محبوبه عزیز نبودم ولی هر موقع که ایشان را می دیدم از متانت و آرامش ایشان خیلی لذت می بردم. زمانی که من در نشریات خدمت می کردم، وقتی که لژیون خانم محبوبه نزدیک نشریات بود سعی می کردم سر خودم را از نشریات بیرون بیاورم و از صحبت های ایشان آموزش می گرفتم و آن ها را یاداشت می کردم. انشاالله که این پایان آغاز خوبی باشد برای درخششی دیگر.مشارکت کمک راهنمای محترم همسفر خانم فاطمه:

چهار سال خدمت صادقانه و عاشقانه را خدمت خانم محبوبه عزیز تبریک عرض می کنم. ایشان همانند مادر، محبت و مهربانی خالصانه ای دارند. خاطره ای که از ایشان دارم وقتی جلسه اضطراری برای کمک راهنمایان می گذاشتند و مجبور بودیم چند دقیقه ای از وقت لژیون ها گرفته شود، خانم محبوبه مدام از من ساعت را می پرسیدند و خیلی وقت لژیون برای ایشان ارزشمند بود، دلسوز رهجوها بودند، واقعا یک شجاعت خاصی همیشه در صحبت های ایشان بود، هیچ وقت دنبال دیده شدن نبودند و حقیقت را می گفتند. این برای من خیلی جالب بود، برای این عزیز آرزوی موفقیت دارم.


مشارکت کمک راهنمای محترم همسفر خانم مریم:

خدا را شکر می کنم که در جمع محبت دوستان قرار دارم. اگر بخواهم چهره خانم محبوبه را در ذهنم بیاورم؛ آن صبر و آرامش و حالت مادرانه که دارند خیلی به من انرژی می دهد. همیشه در جلسات کمک راهنمایی وقتی که مشارکت می کردند لذت می بردم و آن حس خوبی که یک مادر به فرزندش مخصوصا دخترش القا می کند خانم محبوبه عزیز به من می دادند. از ایشان واقعا الگو گرفتم که مثل ایشان صبور باشم. انشاالله که موفق باشید و مثل همیشه خوش بدرخشید.

مشارکت همسفر خانم منور:

خدا را شکر می کنم که با کنگره آشنا شدم و تشکر می کنم از خانم محبوبه عزیزم به خاطر زحماتی که برای من کشیدند. ایشان با راهنمایی های خوبشان صبر و بردباری را به من یاد دادند.‌ انشاالله که همیشه موفق و پیروز و سربلند باشید.

مشارکت همسفر خانم معصومه:

خانم محبوبه عزیز خیلی برای من زحمت کشیدند و مثل یک مادر و خواهر مهربان بودند. خیلی وقت ها من صبر و تحمل نداشتم ولی ایشان عشق را به قلب من و زندگی من برگرداندند. همیشه می گفتند: همه چیز درست می شود و ایشان بخشش و استقامت را به من یاد دادند. پسر من مصرف کننده بود و خودم هم گاهی اوقات نیکوتین استفاده می کردم و همیشه پسرم را مقصر می دانستم و خانم محبوبه فرمودند که حال خودت خراب تر از پسرت است، باید بیایی آموزش بگیری تا درمان شوی. حرف ایشان را گوش دادم، از آموزش ها استفاده کردم و از بند نیکوتین هم آزاد شدم. انشاالله که همیشه موفق و پیروز باشید.

مشارکت همسفر خانم صدیقه:

خیلی خوشحال هستم که امروز در جمع محبت شما دوستان هستم. امروز روز تجلیل کمک راهنمای عزیزم خانم محبوبه هست واقعا در قالب کلمات و واژه ها نمی توانم مراتب قدردانی خودم را اعلام کنم و فقط تنها کاری که می توانم انجام بدهم بهترین ها را برای ایشان آرزو می کنم. انشاالله هر جا هستند سالم و سلامت باشند و همان طوری که ما در کنگره آموزش گرفتیم پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. انشاالله که در جایگاه خدمت دیگر بدرخشند.


مشارکت همسفر خانم شهربانو:

تشکر می کنم از خانم محبوبه عزیز. واقعا با گفتار، زحمات ایشان را نمی توانم جبران کنم. روز اول با یک حال خراب وارد کنگره شدم، آنقدر ناامید بودم که هیچ چیز را متوجه نمی شدم. وقتی وارد لژیون خانم محبوبه شدم به خانم ایشان گفتم: من سواد زیادی ندارم، می توانم به کنگره بیایم یا نه؟ ایشان به من گفتند: می توانی در کنگره حضور داشته باشی ولی باید حرکت کنی و سواد یاد بگیری. برای یاد گرفتن علم و سواد هیچ موقع دیر نیست و ایشان با این حرفشان به من امید دادند. درون من پُر از تاریکی ها و مشکلات بود، با آموزش های خانم محبوبه عزیزم توانستم رشد کنم و آن روشنایی ها که در زندگی هست را ببینم. صمیمانه و خالصانه از ایشان تشکر می کنم و انشاالله هر جا که هستند سالم و سلامت باشند.


با تشکر از همسفران گرامیPrint Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت همسفران،


لینک های مرتبط: دستور جلسه،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه لژیون ۱۱ یکشنبه 30 شهریور 1399 11:35 ق.ظ
خداقوت میگم به خانم محبوبه عزیزو تمام کسانی که مشارکت های زیبایی کردند و لذت بردم از مشارکت های زیباشون و همچنین اسیسانت گرامی
همسفر زهراپن ازلژیون ۲۳شیخ شنبه 29 شهریور 1399 12:40 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت تمام عزیزان و خانم محبوبه عزیز،،پایان هر نقطه سراغازخط دیگریست،،،
خداقوت خدمت استاد عزیزم.. اسیستانت شعبه سلمان امیدوارم سالهای سال در کنگره باشیم..وهرروزردپایی ازشمادرکنگره ببینیم،،
همسفر محدثه شنبه 29 شهریور 1399 12:00 ق.ظ
خداقوت و تبریک به کمک راهنمای محترم خانم محبوبه.بسیارر اموختم با حضورشون و دیدن جهره ی پر از ارامش و صبورانشون در کنگره.هر جا هستید سالم و تندرست و موفق باشید
سپاس از خدمتگزاران سایت
همسفر زهرا لژیون نوزده چهارشنبه 26 شهریور 1399 11:59 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت همه عزیزان .مشارکت ها عالی بودن خیلی اموزش گرفتم.
همسفر مریم لژیون یازدهم چهارشنبه 26 شهریور 1399 11:07 ب.ظ
خداقوت و خسته نباشید به همه عزیزان
حکیمه ل 25 چهارشنبه 26 شهریور 1399 12:00 ب.ظ
سلام خانم محبوبه خداقوت وتشکر اربچه های سایت خیلی زحمت میکشن
همسفر لیلا لژیون هجدهم چهارشنبه 26 شهریور 1399 10:23 ق.ظ
خداقوت خدمت دوستان عزیزم که مشارکت کردند از مشارکت تک تک عزیزان آموزش گرفتم. سپاس.
خداقوت خدمت خانم فاطمه عزیزم در قسمت سایت.
همسفر ملیحه لژیون نوزده سلمان فارسی چهارشنبه 26 شهریور 1399 01:00 ق.ظ
سلام و خدا قوت خدمت همه عزیزان و خدمتگزاران صدیق کنگره مشارکت ها بسیار عالی بود.
همسفرسمیه لژیون یکم چهارشنبه 26 شهریور 1399 12:15 ق.ظ
خداقوت به دوستان بخش سایت و خانم فاطمه عزیز..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic